Otopark Yol Çizgi Uygulamaları

Epoksi yumuşak bir malzeme olmasına rağmen donduğunda çok sert bir malzeme haline gelir. Epoksi donduğunda uygulandığı yerin daha sert ve sağlam olmasını sağlamaktadır. O yüzden epoksi zemin kaplama birçok yerde uygulanmaktadır.

Epoksi Spor Zeminleri

Epoksi reçine ve sertleştirici ile hazırlanan bir karışımdır. Reçine ve sertleştirici maddenin birleştirilmesiyle epoksi sertleşmeye başlar ve çok sağlam bir yapıya bürünür. Sert bir yapıya büründüğü için epoksi spor zeminleri için çok uygundur.

Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama

Epoksi, ısı verildiğinde sertleşen ve bu sertleşmeyi uzun süre koruyan yapıştırma özelliğine sahip olan bir reçinedir. Çok katmanlı kaplama anlamına gelen epoksi multi layer zemin kaplama uygulanan yerlerde parlak cam görünümü vermektedir.

Epoksi Kaplama

Epoksi son yıllarda uygulanan, zemin yüzeylerine belli bir aşamada gerçekleştirilen ve kullanım açısından büyük avantajlar sağladığı için müşteriler tarafından yoğun şekilde başvurulan zemin kaplama çeşididir.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplaması

Epoksi, zemin yapıştırmada kullanılan tutturma kuvveti yüksek kimyasal bir maddedir. Epoksi self leveling zemin kaplaması yeni betonarme yapılarda kullanılan ya da zamanla deforme olmuş,