Polyurea Ankara Firması
Written by yalitim

Teras Perde Beton İzolasyonu

Konutların tamamı için izolasyon sistemi çok önemlidir. İzolasyon sisteminin birbirinden farklı seçenekleri bulunmaktadır. Her izolasyon seçeneği kendi alanında büyük bir öneme sahiptir. Teras perde beton izolasyonu, sprey poliüretan sistemi olan ve tek parça şeklinde izolasyon sağlanan sistemlere verilen addır. Perde beton olarak kullanılmakta olan poliüretan malzemenin yerine, su geçirmeyen sprey malzeme kullanılır ve darbe geçirmeyen bariyer görevi üstlenir.

Uygulama şekli olarak yalıtım malzemesi yerleştirilerek uygulanan teras perde beton izolasyonu, sprey membran köpük şeklinde makineler ile sıkılarak uygulanmaktadır. Firmamız tarafından en iyi şekilde yapılan teras perde beton izolasyonu, tüm darbelere karşı dayanıklıdır.

Temel perde duvarları, toprak dolgusu yapımından itibaren sızıntı sular ile yer altı sularına maruz kalmaktadır. Firmamızın alanında uzman elemanları tarafından uygulanan teras perde beton izolasyonu, yalıtım eksikliği nedeni ile artan ısınma maliyetlerinizi düşürmektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma garantisi veren firmamız, teras perde beton izolasyonu işlemleriniz için en doğru adrestir.

Sızdırmazlığın devamlılığının sağlanması açısından önemli olan teras perde beton izolasyonu, gerekli yüzey hazırlıklarınız yapıldıktan sonra uygulanmaktadır. Uygulama yapılacak olan alanın dona maruz kalmadığından da emin olunur.

Firmamız, teras perde beton izolasyonu konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizlerde yalıtım konusunda en iyi hizmeti almak isterseniz firmamızı teras perde beton izolasyonu konusunda tercih edebilirsiniz.